مقالات

فیلم آموزشی

کاتالوگ

تامین کنندگان

محصولات

ثبت نام مجریان

ویژگی کفپوش های وینیلی

۱۲ مورد زیر از مهمترین ویژگی هایی است که در کفپوش های وینیل می توان به آن اشاره نمود.

۱-تنوع طرح و رنگ     ۲- انعطاف پذیر      ۳- مقاومت به رطوبت    ۴- راحتی نصب    ۵- تمیزکاری بسیار راحت    ۶- دوام    ۷- تعمیر و نگهداری    ۸- تنوع ویژگی ها و کاربردها     ۹-مقاوم در برابر الکتریسته ساکن    ۱۰-سازگار با حیوانات خانگی    ۱۱-هزینه و قیمت    ۱۲- محیط زیست

اطلاعات بیشتر

انواع کفپوش وینیلی

کفپوشهای وینیلی یا بر اساس ویژگی های ظاهری و یا ویژگی های فنی دسته بندی های متفاوت و گوناگونی دارند. این ویژگی ها بر کارایی، ابعاد و همچنین نحوه نصب کفپوشهای وینیلی تاثیر مستقیم می گذارند. انواع کفپوش وینیلی را در ۴ گروه مختلف می توان دسته بندی کرد.

  • کفپوشهای وینیلی بر اساس ابعاد
  • کفپوشهای وینیلی بر اساس نوع لایه محافظ
  • کفپوشهای وینیلی بر اساس طرح و رنگ
  • کفپوش وینیلی لاکچری
اطلاعات بیشتر

کفپوش لینولئوم

کفپوش لینولئوم کفپوشی زیبا و متنوع با ساختاری کاملا طبیعی است که اولین بار در سال ۱۸۶۰ میلادی توسط یک انگلیسی به نام “فردریک والتون” اختراع شد. لینولئوم از نظر ظاهری بسیار به کفپوشهای وینیلی شبیه است و تا قبل از اختراع کفپوشهای وینیلی در بسیاری از فضاهای لوکس، کفپوش لینولیوم اولین انتخاب معماران و طراحان بود.

اطلاعات بیشتر

مجلات تخصصی کفپوش PVC

اگر نیازمند دانلود نشریات و مدارک فنی تخصصی در حوزه کفپوش های وینیلی هستید پیشنهاد ما این است حتما به صفحه مجلات وینیل سر بزنید.

صفحه مجلات
مجله چوب شیدارک

مجله الکترونیکی وینیل

برای اطلاع بیشتر می توانید کتاب آشنایی با کفپوش های وینیلی (pvc) که در مجموعه شیدارک تهیه و تدوین شده است را دانلود نمایید.