راهکار های شیدارک برای رشد کسب و کار شما

حضور در فضای اینترنت برای تمام کسب و کارها، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. اما کیفیت این حضور، بسیار مهمتر از نفس حاضر بودن در این فضا است. برای ماندگاری کسب و کار و همچنین رشد و توسعه آن، داشتن یک برنامه کارآمد بازاریابی و جذب مخاطب، برای تمامی کسب و کارها الزامی است.

شیدارک با توجه به دامنه گسترده مخاطبین و مراجعین خود که شامل گروههای مختلفی از متخصصین صنعت ساختمان در بخشهای ساخت و ساز، تولید کنندگان و تامین کنندگان کالاهای ساختمانی، معماران و طراحان و مهمتر از همه مخاطبین و علاقه مندان به معماری می باشد، پنجره ای به روی جامعه مخاطبین موثر را برای فعالین کسب و کار صنعت ساختمان می گشاید.

شما به عنوان تولید کننده یا تامین کننده یک کالای ساختمانی، طراح، مجری و یا حتی مهندس ناظر بر فعالیتهای ساختمانی به خدمات شیدارک نیاز خواهید داشت.

تبلیغات بنری

Advertising Banners

شیدارک شما را در تمام ایران تبلیغ می کند.تبلیغات بنری شیدارک برای تولیدکنندگان و تامین کنندگان کالاهای ساختمانی، مجریان فعالیت های ساختمانی و سایر فعالین و متخصصین صنعت ساختمان، که تصمیم به دیده شدن در فضای آنلاین دارند بسیار کاربردی خواهد بود.

مخاطب خاص خود را هدف بگیرید

شیدارک شما را نه فقط به فعالین در بخشهای تخصصی مربوط به کفپوشهای ساختمانی (اعم از تولید کنندگان تا مجریان) معرفی می کند، بلکه به شما امکاناتی خواهد داد تا بتوانید مجموعه خود را به همه علاقه مندان و فعالین صنعت ساختمان معرفی نمایید. با شیدارک معماران، مجریان، پیمانکاران بزرگ صنعت ساختمان و حتی کسانی که تصمیم دارند خانه خود را نوسازی و یا بازسازی نمایند، شما را خواهند شناخت و به شما رجوع خواهند کرد.

آشنایی کاربران با برند شما

شیدارک با حضور گسترده و وسیع در فضاهای مجازی و آنلاین، و وجود حدود ۱ میلیون بازدید ماهانه کاربران، می تواند شما را در برند سازی کالای خود و یا خدماتی که ارائه می نمایید یاری دهد.

محصولات و خدمات خود را در فضاهای مختلف به نمایش بگذارید

شما می توانید همه خدمات شیدارک را همزمان داشته باشید و به سرعت اوج بگیرید. تیم شیدارک به شما مجموعه ای از بسته های تبلیغاتی را که شامل معرفی پروژه های شما، معرفی محصولات و کالاها و خدمات شما و … می باشد پیشنهاد می دهد. شیدارک با مجموعه ای از سایتها، وبلاگها، اینستاگرام، فیسبوک و … به شما امکان می دهد که در همه جا دیده شوید و تا رسیدن به بهترین نتایج که شامل آشنایی هدفمند کاربران متخصص و مخاطبین با شرکت و یا کالای شما می باشد، در کنار شما بوده و شما را یاری خواهد کرد.

پروفایل شرکتی
(صفحه شما در شیدارک)

Company Profile Pages

شیدارک با اختصاص فضا و صفحات اختصاصی به شرکتها و گروههای مرتبط به صنعت ساختمان، این امکان را فراهم می کند که فعالین صنعت ساختمان، امکان ایجاد ارتباط مستقیم با مخاطبینی که درجستجوی خدمات هستند را داشته باشد. شما می توانید در صفحات انحصاریی که شیدارک به شما اختصاص می دهد، پروژه ها ،کالاها و یا خدمات متنوع خود را با حداکثر جزئیات و مدلها و … به نمایش بگذارید و کاربرانی که به محصول و یا خدمات شما نیاز دارند را شناسایی کرده و با آنها ارتباط پیدا کنید.

با شیدارک همکاران و مشتریان خود را رصد کنید

شیدارک برای شما این امکان را فراهم می آورد که همیشه بتوانید محصولات و خدمات را با رقیبانتان مقایسه کنید. این مقایسه می تواند مقایسه کیفی بر اساس مشخصات فنی و کیفیت کالا و خدمات شما باشد و یا مقایسه ای بر اساس میزان استقبال و توجه مخاطبین و علاقه مندان با توجه به تحلیل های آماری باشد. شما با در اختیار داشتن این مقایسه ها می توانید با چشمی باز و آگاهانه به توسعه کسب و کارتان و یا رفع ایرادات آن اقدام نمایید.

بین رقبا بدرخشید

شما با حضور در شیدارک، علاوه بر امکان تحلیل از فضای کسب  و کار، می توانید به راحتی خود را به دیگران معرفی کرده و بین همکارانتان شناخته شوید. همچنین با استفاده از خدمات شیدارک می توانید برای معروف کردن و یا شاخص کردن مجموعه خود و یا نوعی خاص از خدمات و یا کالایی خاص از تولیدات خود استفاده نمایید.

برند سازی پروژه ها

Project Branding

در این بخش پروژه های معماری اجرا شده ای که موفق به کسب عنوان یا جایزه در مسابقات معماری شده اند یا از لحاظ کیفیت اجرا در سطح بالایی هستند معرفی میگردد.

این پروژه ها می تواند مسکونی، اداری، تجاری، عمومی و … باشند.