مقالات

فیلم آموزشی

کاتالوگ

تامین کنندگان

محصولات

ثبت نام مجریان

کف کاذب کلسیم سولفات

پانل کلسیم سولفات از ماده کلسیم سولفات آنیدره (بدون آب) یا همان سنگ گچ بدون آب (CaSo4) پودری که با فیبر مسلح و تقویت شده، تشکیل شده است. فیبر مورد استفاده باید از مواد آلی (ارگانیک) بوده و فاقد مواد آزبستی و سمی باشد.
پانل های کلسیم سولفات به دلیل مواد اولیه تشکیل دهنده و چگالی بالا، مقاومت خوبی در برابر آتش دارند و از اینرو گزینه مناسبی برای فضاهای در معرض حریق هستند.

اطلاعات بیشتر

کف کاذب اتاق دیتا سنتر

از آنجا که پیشرفت در حوزه تکنولوژی همواره صورت کمی گیرد و روزانه با ابزارهای جدید و مدرن آشنا می شویم، از اینرو برای موفقیت و کارایی بالای اتاقهای دیتاسنتر، نیاز به محصولاتی می باشد که دارای انعطاف پذیری بالایی باشند که بتوان به آسانی دیتاسنتر را گسترش داد و در آن تغییر و بهبود ایجاد کرد. از سویی در اتاق دیتاسنتر ضروری است که کانال کشی و سیستم تهویه هوای اتاق به نحو مناسبی اجرا و نصب شده باشند. با استفاده از کف کاذب حجم بالای کابل کشی در کف به صورت منظم و کدگذاری شده در داخل سینی ها قرار می گیرند و همواره امکان دسترسی و بازدید از آنها هم وجود دارد.

اطلاعات بیشتر

استاندارد های کف کاذب

در خصوص کف کاذب معماری از آنجا که مصالح پانل رویه آن می تواند بسیار متنوع باشد مانند چوب، سنگ، رویه بتنی پیش ساخته و … طبیعتا استانداردهای آن باتوجه به نوع مصالح مصرفی متفاوت می باشد که جداگانه به آنها پرداخته می شود . اما در این جا تمرکز روی مشخصات فنی و الزامات پدستال نگهدارنده مصالح رویه خواهد بود. این گونه پدستالها عمدتا از جنس پلاستیک فشرده (HDPP) می باشند.

اطلاعات بیشتر

مجلات تخصصی کف کاذب

اگر نیازمند دانلود نشریات و مدارک فنی تخصصی در حوزه کف کاذب هستید پیشنهاد ما این است حتما به صفحه مجلات کف کاذب سر بزنید.

صفحه مجلات
مجله چوب شیدارک

مجله الکترونیکی کف کاذب

برای اطلاع بیشتر می توانید کتاب آشنایی با کف کاذب که در مجموعه شیدارک تهیه و تدوین شده است را دانلود نمایید.