دفتر مرکزی شیدارک: تهران، خیابان شریعتی، مابین خیابان میرداماد و ظفر، کوچه زرین، پلاک ۳۵، طبقه سوم
تلفن تماس: ۲۶۷۰۲۳۳۱(۰۲۱)
پست الکترونیکی : Info@shidarch.com

سوالات متداول

ممکن است جواب سوالات خود را در زیر بیابید.

هزینه تمام شده تامین و اجرای کفپوش اپوکسی برای هر مترمربع حدودا چقدر می باشد؟

از آنجا که همانند سایر محصولات ساختمانی قیمت کفپوش وابسته به عوامل زیادی از قبیل: ضخامت، کیفیت متریال، سطح کیفی کار (براساس دستور کارفرما و نظر مشاور)، مشخصات فنی موردنیاز از محصول، متراژ کار، کارخانه تولید کننده و … می باشد از اینرو تعیین قیمت دقیق برای کفپوش امری حساس و وابسته به اطلاعات فوق می باشد. با این حال به عنوان نمونه برای یک کفپوش به ضخامت حدود ۲٫۵ میلیمتر و از محصولات تولیدی داخل، قیمت هر مترمریع کفپوش در محدوده ۹۰-۵۵ هزارتومان قرار می گیرد.

زمان و سرعت اجرای کفپوش چقدر می باشد؟

از آنجا که سیستم کفپوش در ساده ترین حالت متشکل از سه لایه می باشد که هر لایه نیز جهت اجرای لایه بعدی نیاز به عمل آوری و … دارد، زمان اجرای آن در نگاه اول کمی بیشتر نسبت به سایر محصولات کفپوش می باشد. اما با توجه به اینکه هرچه سطح گسترده تر باشد و زیرساخت آماده باشد سرعت اجرای آن می تواند بسیار بالا رفته و در زمان صرقه جویی شود. برای مثال برای کفپوش سه لایه ای در سطح ۱۰۰۰ مترمربع با ۳ اکیپ کاری با رعایت زمان عمل آوری و …، مدت اجرا حدود ۴ روز خواهد بود که یک روز آن به آماده سازی سطح زیرین اختصاص دارد. و جالب آنکه زمان مذکور برای سطح حدود ۱۵۰ مترمربع با یک اکیپ کاری نیز همان می باشد.

طول عمر کفپوش اپوکسی چند سال می باشد؟

با نگهداری ساده، اما اصولی از کفپوش و عدم ضربه زدن به آن با وسایل تیز و برنده، طول عمر کفپوش ها بسیار افزایش یافته و می تواند ۱۵-۱۰ سال (و در برخی موارد ۲۰ سال) باشد و پس از آن نیز در صورت به وجود آمدن خرابی جزئی و تخریب لایه رویی با لایه برداری و ترمیم ساده می توان با صرف هزینه کم به کیفیت مطلوب رسید.

با ما در تماس باشید