Carpet

موکت

Epoxy

کفپوش اپوکسی

Thermowood

کفپوش ترموود

Stone

سنگ

Parquet

کفپوش پارکت

Laminate

کفپوش لمینت

Ceramic

سرامیک

Sport Flooring

کفپوش ورزشی

Concrete

کفپوش بتنی و موزاییکی

Vinyl

کفپوش وینیلی

Plastowood

چوب پلاست

False Floor

کف کاذب

ترموود

ترموود یا چوب گرمادیده (چوب ترمو)، چوبی است که جهت افزایش دوام و اصلاح ساختار سلولی تحت شرایط خاص گرمادیده و فرآوری شده است. فرآیند تبدیل چوب طبیعی به چوب ترمو یا امروزه بصورتی کاملا مکانیزه و منطبق بر دستور العمل ها و استانداردهای ویژه ای انجام می گیرد. ترموودها در کلاسها و رده های مختلفی تولید شده و با توجه به زیبایی و دوام بالا، کاربردهای مختلفی در ساختمان دارند. گرچه در ایران عمده استفاده از ترموودها در نمای ساختمانها می باشد ولی، ترموودها از نمای ساختمانها تا کف روف گاردنها و جداره سونا و … کاربرد دارند.

ورود به صفحه ترموود

کفپوش لمینت

کفپوش لمینت یکی از محبوب ترین و در عین حال مقرون یه صرفه ترین کفپوشها است که استفاد از آن رشدی چشمگیر در این سالها داشته است. پارکت لمینت را می توان نوعی کفپوش چوبی به شمار آورد، اما به دلیل اینکه سطح ظاهری این کفپوش یک تصویر پرینت شده است که روی هسته ای از چوب فشرده شده قرار گرفته،می تواند ظاهری مانند چوب، سنگ و یا هر متریال دیگری داشته باشد.کفپوش پارکت لمینت نصبی آسان، نگهداری راحت و قابلیت تمیز کاری بالایی داشته، در طولها و ضخامتهایی مختلفی در دسترس است و به راحتی سلیقه معماران و طراحان مختلف را برآورده می کند.

ورود به صفحه کفپوش لمینت

کفپوش بتنی و موزاییک

بتن یکی از پرکاربرد ترین مصالح ساختمانی است که هم به صورت سازه ای و هم به صورت دکوراتیو و تزئینی از آن استفاده می شود. باتوجه به در دسترس بودن بتن و راحتی ساخت آن، تولید انواع محصولات بتنی مورد توجه معماران و طراحان قرار گرفته است. کفپوش بتنی، موزائیک های بتنی و سیمانی، واش بتنها، بنتهای رنگی و … همه طیف گسترده ای از کفهای بتنی و سیمانی را ارائه می دهند. محدوده کاربردی کفهای بتنی و موزائیکی، از کفپوشهای صنعتی و پارکینگی تا کفپوش فضاهای باز و گاهی حتی کفپوش یک گالری هنری را شامل می شود.

ورود به صفحه کفپوش بتنی و موزاییکی

کفپوش کاذب

کف کاذب نوعی سیستم کفپوش است که با هدف ایجاد اختلاف ارتفاع در کف فضا نصب می شود.کف کاذب باعث بالا آمدن تراز کف نهایی فضا از کف اجرا شده می شود. دلیل اصلی استفاده از کف کاذب، رفع اختلاف ارتفاع در سط ح کف و یا ایجاد اختلاف ارتفاع در کف فضابه منظور ایجاد فضایی خالی در کف ساختمان برای ارائه و تسهیل خدمات در زمینه های تاسیسات الکتریکی، تاسیسات مکانیکی، اجرای روف گاردن و بام سبز و … می باشد که از طریق ایجاد فضای مذکور در زیر کف علاوه بر ایجاد اختلاف ارتفاع، امکان نصب، تعمیر و نگهداری و تعویض تجهیزات و ادوات مختلف وجود دارد.

ورود به صفحه کف کاذب