گروه کارخانجات فتح ایران

درباره ما

گروه کارخانجات فتح ایران (اسپارک ماشین تول) بیش از سه دهه است که در زمینه  تولید انواع کف کاذب و سقف کاذب ،طراحی و ساخت انواع قالب و تولید قطعات آلومینیومی دایکست فعالیت می نماید. این شرکت به عنوان برترین و بزرگترین تولید کننده محصولات فوق در ایران، افتخار حضور در بسیاری از پروژه های عظیم صنعتی ، تجاری-اداری کشور را داشته و توانسته است نقش بسزایی در پیشبرد اهداف صنعتی کشور ایفا کند.
نگاهی به سوابق کاری اینشرکت ، نشانگر توانایی بالا در امر تولید محصولات فوق و همچنین تعهد مدیریت شرکت به تولید محصولات با کیفیت ، به همراه رعایت استانداردهای موجود ، ارائه خدمات متفاوت ، قیمت مناسب و رقابتی و در نهایت کسب رضایت کلیه مشتریان در سرتاسر کشور می باشد.
بهره مندی از نیروهای متخصص و مجرب ،بکارگیری ماشین آلات مدرن ،به روز رسانی روشهای تولیدی ، همگامی با پیشرفت تکنولوژِی و همچنین تلاش و پشتکار کلیه پرسنل زیر مجموعه ، باعث شده که شرکت فتح ایران ، توانایی خود را در اجرای پروژه های بزرگ کشور به اثبات رسانده و با ارائه خدمات پس از فروش ۱۰ ساله ، آرامش خاطر کلیه کارفرمایان و مشتریان خود را فراهم نماید.

شرکت فتح ایران پس از اندوختن سالها تجربه کاری در این خصوص ، توانسته است تقدیرنامه ها و تاییدیه های متعددی از کارفرمایان بزرگترین پروژه های صنعتی و تجاری-اداری کشور دریافت نماید ، که خود گواهی است بر تلاش و کوشش بی وقفه مجموعه کارکنان این شرکت در راستای خودباوری و تحقق اهداف بلند مدت در زمینه تولیدات داخلی و در جهت رشد و اعتلای ایران عزیز.
این شرکت جزء لیست تولید کنندگان مورد تایید وزارت نفت ، گاز و پتروشیمی ، وزارت مسکن و شهرسازی ، مخابرات و سازمان توسعه برق ایران بوده و مفتحر به اجرای کف و سقف کاذب اکثر فازهای گازی میادین نفتی جنوب کشور و پتروشیمی ها و پالایشگاه های متعدد در کارنامه درخشان خود می باشد.
گروه کارخانجات فتح ایران (شرکت اسپارک ماشین تول) ، دوشادوش تمامی مهندسین مشاور ، پیمانکاران و کارفرمایان محترم دست اندر کار کلیه پروژه های کشور ، آماده همکاری ، ارائه مشاوره و خدمات مطلوب و موثر در زمینه محصولات تولیدی خود می باشد.

دفتر مرکزی :
تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، کوچه آویز، پلاک ۶ – واحد ۳

تلفن :
۰۲۱-۸۸۶۷۴۹۵۰

فاکس:
۸۸۶۷۴۹۹۸ – ۰۲۱

  Website: fathiran.com

Email: info@fathiran.com