همایش بین المللی کف ها  در آمریکا

نام رویداد: The International Surface Event
کشور: آمریکا، لاس وگاس Las Vegas
آدرس وبسایت: www.intlsurfaceevent.com
زمان برگزاری همایش در سال جاری: روزهای ۲۳ الی ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ (۳ الی ۵ بهمن ۹۷)

رویداد The International Surface Event (TISE) بعنوان بزرگترین رویداد آمریکای شمالی در حوزه پوششهای کف، سنگ و صنعت سرامیک می باشد. نمایشگاه TISE برای اولین بار در سال ۱۹۸۷ توسط سازمان سنگ مرمر آمریکا The Marble Institute of America  برگزار گردید و نزدیک به ۳۰ سال است که به صورت سالانه این همایش برگزار می گردد.
نمایشگاه The International Surface Event از سه نمایشگاه زیر تشکیل شده است:

  • کف ها Surfaces
  • نمایشگاه سنگ آمریکا StoneExpo / Marmomacc America
  • نمایشگاه سرامیک Tile Expo تشکیل شده است.

روی هم رفته این سه اتفاق در کلاس جهانی طی ۴ روز بسیار فشرده و تاثیرگذار به جدیدترین محصولات و تولیدات، روش های نوین، نکات مهم کارخانه داری، تامین کنندگان صنعت کفپوشها می پردازد. و در کنار آن بخشهای آموزشی و تجارت اینترنی هم وجود دارد. نمایشگاه TISE همه ساله در شهر لاس وگاس فروشندگان و خریداران را از سراسر دنیا دور هم جمع می کند و در آن آخرین تولیدات، خدمات و تکنولوژی ها عرضه می گردد. لازم به ذکر است سمینارهای آموزشی چند روز جلوتر در ۱۷ ژانویه و نمایشگاه در روز ۱۸ ژانویه شروع به کار می کند.
شرکتهایی معتبری همچون انستیتوی سنگ طبیعی و سازمان جهانی پوشش های کف حامیان نمایشگاه TISE هستند.
با مراجعه به وبسایت اصلی برگزار کننده همایش می توان برندهای صاحب نام و حامیان نمایشگاه که در همایش شرکت می کنند را مشاهده نمود. گروه شیدارک با جمع آوری آخرین اخبار از رویدادهای مهم بین المللی در این زمینه، شما علاقه مندان را از آنها مطلع خواهد ساخت.