گروه پارسا

درباره ما

گروه پارسا با پيشينه و سابقه طولانی در امر صنعت ساختمان و نمای چوبی ساختمان ، با هدف ارائه محصولات ساختمانی چوبی با کیفیت جهانی در سال ۱۳۸۲ تاسیس گردید. این گروه با بهره گيری از جديدترين تكنولوژی های صنعت چوب كشور فنلاند (چوب فنلاندی )، قطب صنعت چوب دنيا، اولین ارائه دهنده مواد اولیه و آورده های چوبی متنوع در بخش های مختلف ساختمان مانند، نمای خارجی ( Exterior Cladding )، نمای داخلی و … از شناخته شده ترین شرکت های اروپایی می باشد. گروه پارسا همچنين مجموعه ای كامل و توانمند در تهيه و ارائه انواع گونه های صنعتی چوب جهت پوشش كامل سطوح مختلف، به ويژه ساختمان هايی با كاربری های متفاوت تجاری، اداری، ‌مسكونی، ورزشی و… می باشد.

گروه پارسا به عنوان اولین وارد کننده چوب های مخصوص فضای باز(ترمووود) جهت پاسخگویی به نیاز بازار دارای موجودی کالا با حجم بالا و تنوع محصول فراوان می باشد. انبار گروه پارسا به مساحت بیش از ۵۰۰۰ متر مربع واقع در شهرک بهسازی صنایع چوب دارای محیطی مناسب جهت نگهداری انواع چوب ها است.چوب های فضای باز که گروه پارسا در بازار عرضه می کند، تماماً از کشور فنلاند و کمپانی لوناوود تهیه می شود.  این مجموعه با تکیه بر سابقه طولانی در تهیه وتوزیع چوب ترمو ، شناخت خوبی از نیاز بازار داشته و علاوه بر پروفیل های پر مصرف بازار پروفیل های خاص با کار بردهای متنوعی از جنس ترمووود نیز در انبار موجود دارد.
موجودی بالای کالا با توجه به حجم فروش زیادی که شامل سهم عمده ای از بازار ترمووود می گردد گروه پارسا را علاوه بر اولین بودن به بهترین و قابل اعتمادترین تامین کننده و مجری نماهای چوبی در ایران مبدل ساخته است .

دفتر مرکزی :
تهران،خیابان نیاوران،نرسیده به خیابان مژده، پلاک ۳۹۵ ،طبقه ۳، واحد ۶
کارخانه :احمدآباد مستوفی،ميدان پارسا، خيابان صنوبر چهارم شمالی، شهرك بهسازی صنايع چوب

تلفن :
۰۲۱-۲۶۸۵۱۵۲۳

۰۲۱-۲۶۸۵۱۵۰۳

Website: parsa-group.com

Email:Info@lunawood.ir