شرکت مازند چوب آریا

درباره ما

شرکت مازند چوب آریا ( MCA ) سابقه ای بیست ساله با برند بازرگانی انصاری در صنعت چوب دارد بطوریکه با دارا بودن یکی از مدرن ترین کارخانه های چوب بری در کشور روسیه تحت نام OOO PARSA در ( شهر کتلاس استان آرخان گلسک ) قادر به تولید ماهانه ۴ تا ۵ هزار متر مکعب انواع چوب آلات سوزنی بوده که این محصولات ( انواع تخته نراد روسی ) تحت نام تجاری MM به بازار عرضه می گردد.
شرکت مازند چوب آریا ( MCA ) پس از چندین سال تحقیق و بررسی در راستای بهبود صنعت ملی چوب با ایجاد یک چرخه تکمیلی برای اولین بار در ایران اقدام به عقد قرارداد و خرید فناوری برتر و انحصاری چوب ترمو با تکنولوژی فنلاند نمود . سپس کارخانه در ابتدای سال ۱۳۹۶ با مونتاژ و راه اندازی خط تولید مذکور توسط متخصصین فنلاندی، به بهره برداری رسید.
در اینجا لازم به ذکر است که مواد اولیه این مجموعه در همان ابتدا از بهترین درختان برگزیده از جنگلهای تایگا برداشت، دسته بندی و تامین میشود و با استفاده از بهتربن ماشین آلات و برترین فنون برش، چوب مخصوص ترمو تهیه و برای کارخانه این شرکت ارسال میگردد . خط تولید احداث شده دارای فن آوری روز دنیا در این صنعت می باشد بطوریکه کل سامانه تمام خودکار و به طریق هوشمند عمل کرده و بستگی به نوع چوب ( سوزنی و پهن برگ ) با انواع سایز و با انواع دانسیته برای مصارف و کاربرد های گوناگون آن در ( نما، دیوار، سونا، کف، محوطه استخر، جکوزی، محوطه سازی و آلاچیق، ستون و درب و پنجره ) با ویژگی فرآیند خاصه مورد نیاز خود فرآوری، تولید و با بهترین کیفیت به بازار عرضه می گردد. عضویت شرکت مازند چوب آریا در موسسه بین المللی ترمووود فنلاند (ITWA) به عنوان اولین و تنها عضو رسمی ایرانی این موسسه، دلیل دیگریست بر صحت مطالب مذکور و افتخاریست برای ایران زمین . که البته این جواب محکمی است برای آن دسته از افراد سودجویی که قصد دارند محصولات این شرکت را به گونه دیگری معرفی نمایند.
ضمنا” با توجه به توان حجم تولید سالانه بیش از ۱۹ هزار متر مکعب این مجموعه قادر است تا تمام نیاز بازار داخلی و بخشی از منطقه را نیز تامین نماید.

دفتر مرکزی :
تهران ،خیابان نلسون ماندلا(جردن)،خیابان ناهید شرقی،پلاک ۱۴،واحد ۱۶ , ۱۸
کارخانه :
تهران، اتوبان آزدگان، احمدآباد مستوفی، بلوار ابوالقاسم، میدان پارسا، صنوبر چهارم شمالی، شهرک صنعتی بهسازی صنایع چوب ایران، سالن ۲۴

تلفن :
۰۲۱-۷۵۴۶۳

۰۲۱-۲۲۰۳۰۰۱۹

 Website: mcathermowood.com
Email:info@mcathermowood.com