شرکت آیریس تابان آسیا

درباره ما

آیریس تابان

شرکت مهندسی – بازرگانی  آیریس تابان آسیا، عرضه کننده مصالح چوبی ساختمان از تولید کنندگان معتبر اروپایی می باشد. لازم به ذکر است که مدیران آیریس تابان آسیا در جهت ارایه خدمات بهتر به مشتریان خود علاوه بر تامین مصالح چوبی در زمینه طراحی، خدمات مهندسی و اجرا و همچنین خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خود خواهد ماند.

شرکت آیریس تابان آسیا با تکیه بر دانش فنی روز، تجربیات فراوان در این زمینه، دقت در انتخاب فرآورده های چوبی با محوریت کیفیت محصولات و همچنین با در نظر گرفتن کنترل قیمت توانسته است خود را به عنوان یکی از مراجع اصلی ارایه چوب های طبیعی ساختمان در کشور معرفی نماید.

تیم  های مجرب نصب، کارشناسان فنی متخصص آیریس تابان با بهره گیری از دانش روز اروپا و تلاش روز افزون در بهینه سازی امور، پروژه های شاخصی را اجرا نموده اند.

شرکت آیریس تابان آسیا تمام تلاش خود را برای یاری و همراهی معماران گرامی و هم میهنان گرانقدرمان بکار گرفته است. همکاری با هنرمندان و معمارانی که دلبسته زیبایی های برخواسته از طبیعت هستند و با طراحی و معماری متفاوت توانسته اند طبیعت را محیط زندگی باز گردانند ، ما را در این راه استوارتر کرده است تا بتوانیم نگرشی نو را در کاربرد چوب برای معماران، طراحان داخلی و مصرف کنندگان نهایی ارائه کنیم.

ما ایمان داریم که مشتریان ما بزرگترین سرمایه ما هستند و این سرمایه را  ارج  می نهیم و با  رویکرد احترام و مشتری مداری از بازارمنشی پرهیز می کنیم تا یادی نیک در خاطره ها بجا گذاریم.

دفتر مرکزی :
تهران،نیاوران،خیابان پور ابتهاج(نرسیده به کاشانک)،خیابان خداوردی،کوچه آراسته،پلاک ۱۲

تلفن :
۰۲۱-۲۲۲۸۶۲۱۲

۰۲۱-۲۲۲۹۶۲۰۹

Website: iristaban.com