شرکت کاشی حافظ

درباره ما

کارخانجات کاشی حافظ با بیش از چهار دهه سابقه فعالیت در صنعت سرامیک کشور از نخستین مجموعه‌های تولید کاشی و سرامیک در کشور و از خوش‌نام‌ترین و معتبر‌ترین تولیدکنندگان داخلی این صنعت است که فعالیت خود را در سال ۱۳۵۵ خورشیدی با احداث کارخانه‌ای به وسعت ۴۱ هکتار در نزدیکی شهر شیراز آغاز کرده است. این شرکت تا کنون در چندین مرحله با تجهیز و نوسازی خطوط تولید خود فناوری‌های نوین را به عرصه صنایع کاشی و سرامیک کشور معرفی کرده است و توانسته است به عنوان یکی از پیشگامان  این صنعت پیشرفت چشم‌گیری در کیفیت و کمیت محصولات خود به وجود آورد.
کاشی حافظ در طول سال‌های فعالیت خود توانسته است با تکیه بر فناوری‌های جدید و توسعه منابع انسانی و نوسازی و تجهیز ماشین‌آلات خود با پیشرفت های جهانی صنعت کاشی و سرامیک هم‌گام شود و به خوبی به نیازها و سلایق جدید بازار پاسخ دهد و بدین ترتیب از سال‌ها پیش به عنوان یکی از نام‌آوران این صنعت در کشور شناخته شود.

این کارخانه پتانسیل تولید کالا در سایز های مختلف از کوچکترین سایز ۲۰*۲۰ ( و البته به زودی کاشی های استخری)تا بزرگترین سایز ۱۲۰*۶۰ و ۱۰۰*۱۰۰ را داراست.
در حال حاضر کاشی حافظ لقب اولین تولید کننده پرسلان ۱۰۰*۱۰۰ نانو پولیشی و غیر پولیشی را از آن خود کرده است.تولید این سایز از مرداد ماه ۹۷ با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و مرغوبترین مواد اولیه بصورت انبوه شروع شده است.ویژگی های بارز این محصول جذب آب کمتر از ۰.۵ ، مقاوم در برابر لکه ها ، خط و خش، خمش ، سایش و اسید و باز میباشد.بطور کل تمامی موارد فنی و کیفیتی کالا در محدوده استاندارد جهانی تعریف شده است.
این کارخانه به جز شبکه فروش داخلی و برندهای خود به کشورهای همسایه شامل عراق ،افغانستان ،پاکستان ، کشورهای اروپایی مانند بلژیک ،ایتالیا و کشورهای آفریقایی مانند کنیا صادرات خود را آغاز کرده است.
امید است صنعت کاشی و سرامیک ایران روزی در رده بندی جهانی جزو کشورهای برتر این صنعت باشد.

دفتر مرکزی :
تهران -خیابان شریعتی – بالاتر از میرداماد – نبش خیابان زیبا – پلاک ۶۶ – طبقه سوم

آدرس کارخانه:
کیلومتر ۲۵ جاده شیراز – زرقان، بلوار پاسداران، کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ

تلفن :
۰۲۱۲۲۸۷۰۳۴۷
۰۲۱۲۲۸۷۰۳۴۹
۰۲۱۲۲۸۹۸۳۷۷
۰۲۱۲۲۸۹۸۳۶۹

فکس:
۲۶۸۵۱۶۸۶-۰۲۱

  Website: www.hafeztile.org

Email: sales@hafeztile.org