رنگ الوان

درباره ما

شركت تعاوني توليد رنگ و رزين الوان شركتي پوياست كه كيفيت و مشتري مداري را سرلوحه كار خويش قرار داده تا بهترين محصولات و خدمات را براي مشتريان خود به ارمغان آورد. روح شجاعت،كارآفريني و تعهد شركت به درستكاري ، سنگ بناي موفقيت آن بوده و هست. با افتخار مدعي هستيم كه شركت تعاوني رنگ الوان به عنوان يكي از برترين و پر افتخارترين توليدكنندگان رنگ هاي دكوراتيو و صنعتي مرغوب شناخته شده و اين جايگاه را از زمان معرفي خود از سال ۱۳۶۰ حفظ كرده است.
شركت تعاوني رنگ الوان ، يكي از برندهاي برتر كشور در اين صنعت مي باشد كه به واسطه كيفيت بي رقيب، نوآوري، ارزش آفريني و كارآيي و حضور فعال،  همواره شهره عام خاص بوده است.

واحد تحقيق و توسعه ( R&D ) در اين شركت فقط در زمينه تركيب رنگ ها با يكديگر فعاليت نمي كند بلكه ارايه راهكار هاي جديد براي محافظت بهتر و طولاني تر از دارايي هاي با ارزش شخصي، ملي و تجاري ، از خانه ها گرفته تا كارخانه ها، از جاده ها گرفته تا پل ها ، از مبلمان و اثاثيه گرفته تا قايق ها و كشتي ها و پالايشگاهها و صنايع مختلف را سر لوحه كار خود قرار داده است. متخصصان واحد تحقيق و توسعه ما مجموعه اي از رنگ هاي تقويت شده با تكنولوژي نانو طراحي و ارايه كرده اند كه در مقايسه با رنگ هاي معمولي از پايداري و ماندگاري بيشتري برخوردار بوده و هركدام داراي خواص منحصر به فردي است كه از جمله آن ها مي توان ضد قارچ و ضد باكتري بودن رنگ ها، قابليت تنفس، دوام در شرايط محيطي نا مساعد و بسياري موارد ديگر را نام برد.
متخصصان برنامه ريزي و كامپيوتر ما استفاده از فناوری اطلاعات و سیستم های مکانیزه جامع در اين مجموعه صنعتي و تجاري را سر لوحه كار خود قرار داده اند ، موفقيت ما به طور مستقيم نتيجه عهد و پيمان ما براي ارايه محصولاتي با بالاترين كيفيت است. شركت تعاوني رنگ الوان تمامي موفقيت هاي درون و برون سازماني خويش را مرهون حمايت ها، پيشنهادات و انتقادات و نظرات سازنده مشتريان گرامي دانسته و همچون گذشته منتظر راهنمايي هاي دلسوزانه شما مشتريان و خانواده بزرگ الوان مي باشد.

دفتر مرکزی :
تهران ، میدان هفت تیر ، خیابان شهید لطفی ، شماره ۳

کارخانه:
تهران ، كيلومتر۲۱ جاده مخصوص كرج  ، نبش خيابان بهار ۴

تلفن :
۰۲۱-۸۸۸۴۷۴۴۴

فکس :
۸۸۳۰۳۳۸۹-۰۲۱

Website: Alvanpaint.com

Email: info@alvanpaint.com